STRONA GŁÓWNA «

VII HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ
O PUCHAR DYREKTORA ZESPOŁU SZKÓŁ W TRZCINICY

W dniu 3.02.2010r. w Jaśle odbył się VII Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Trzcinicy dla szkół ponadgimnazjalnych. W zawodach tych uczestniczyło 8 zaproszonych drużyn z powiatu jasielskiego. Turniej został rozegrany systemem mieszanym. Organizatorami turnieju byli nauczyciele wychowania fizycznego w Zespole Szkół w Trzcinicy - Rydarowicz Łukasz oraz Krzysztof Kielar, a współorganizatorem MOSiR Jasło. Pierwsze miejsce zajęła drużyna z Zespołu Szkół w Kołaczycach, która w meczu finałowym pokonała drużynę gospodarzy w rzutach karnych 3:2. Królem strzelców turnieju został Kamil Żarnowski (8 bramek) z Zespołu Szkół w Kołaczycach.