STRONA GŁÓWNA «

Halowe Mistrzostwa Województwa Juniorów Młodszych

W dniu 23.01.2011r. w Mielcu odbyły się Halowe Mistrzostwa Województwa Juniorów Młodszych. Trójka juniorów młodszych klubu ULKS „Technik” Trzcinica startując w tych zawodach wywalczyła cztery medale. Halowymi Mistrzyniami Województwa Juniorów Młodszych zostały Czajka Kinga w skoku w dal oraz Gorczyca Karolina w trójskoku. Karolina zdobyła również medal brązowy w skoku w dal. Brązowy medal wywalczyła w biegu na 60m Wioleta Dąbrowska, która w zaciętej rywalizacji musiała ustąpić miejsca starszym koleżankom. O tym, że w finale była zacięta rywalizacja świadczą wyniki, gdzie pierwsza zawodniczka uzyskała czas 8.21s. druga 8.22s. i trzecia 8.23s. Wioleta na tym samym dystansie w ubiegłym tygodniu została brązową medalistką Halowych Mistrzostw Województwa Juniorów. Poniżej prezentujemy wyniki wszystkich zawodników biorących udział w niedzielnych zawodach:

18

Zawody te były ostatnim sprawdzianem przed Halowymi Mistrzostwami Polski Juniorów i Juniorów Młodszych, które odbędą się w dniach 28-30.01.2011r. w Spale. Klub z Trzcinicy będą reprezentować następujący zawodnicy: Brągiel Wioleta (60m i 200m), Chochołek Monika (800m), Gajda Marcin (400m), Hajnosz Barbara (400m), Piwowar Stanisław (800m) i Wickowski Dariusz (1500m).