STRONA GŁÓWNA «

Mistrzostwa Województwa Juniorów Młodszych

W dniu 15.05.2011r. W Rzeszowie odbyły się Mistrzostwa Województwa Juniorów Młodszych. Zawodnicy ULKS „Technik” Trzcinica wywalczyli na tych zawodach cztery medale. W pchnięciu kulą Sergiusz Szylak zdobył złoty medal uzyskując przy tym bardzo dobry wynik 15.16m. W trójskoku Kinga Czajka również wywalczyła złoty medal, a jej koleżanka klubowa Karolina Gorczyca srebrny. Tytuł wicemistrzyni województwa w biegu na 100m przypadł natomiast Wiolecie Dąbrowskiej, która na co dzień jest uczennicą pierwszej klasy Gimnazjum Sportowego w Trzcinicy. Oprócz zawodów mistrzowskich na rzeszowskim stadionie odbywał się kolejny mityng kwalifikacyjny, w którym startowali zawodnicy trzcinickiego klubu. Oto wszystkie wyniki startujących zawodników: