Na tej stronie wykorzystywane są ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym serwis może działać lepiej.



EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH 2019

EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH 2019

,, Ile języków znasz , tyle razy jesteś człowiekiem” 1.10.2019r. obchodziliśmy w naszej szkole Europejski Dzień Języków Obcych. To święto zostało ustanowione w 2001r. przez Radę Europy. Celem jego jest promowanie ...

Obóz szkoleniowy dla klas mundurowych

Obóz szkoleniowy dla klas mundurowych

Od 23 do 27 września 2019 uczniowie klas pierwszych o profilu mundurowym, uczestniczyli w obozie szkoleniowym zorganizowanym przez dyrekcję szkoły oraz Jednostkę Strzelecką. Zajęcia dotyczyły podstawowych umiejętności z ...

Rozpoczęcie roku szkolnego

Rozpoczęcie roku szkolnego

2 września na uroczystym apelu pani dyrektor Katarzyna Koś powitała uczniów rozpoczynających nowy rok szkolny 2019/2020. Samych piątek życzyła w szczególności uczniom klas maturalnych, a klasom pierwszym, by dobrze czuli...

Uczeń z Trzcinicy wicemistrzem Polski

Uczeń z Trzcinicy wicemistrzem Polski

W dniach 10-12.07.2019 roku na stadionie w Poznaniu miały miejsce zmagania młodych zawodników w 25. Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, która od kilku sezonów oficjalnie posiada rangę Mistrzostw Polski. Wspaniale ...



Kadra nauczycielska

Nauczyciele obecnie uczący:

Zdjęcie Imię i nazwisko Nauczyciel przedmiotów
Katarzyna Koś dyrektor - Katarzyna Koś matematyka, fizyka
Marek Bara v-ce dyrektor - Marek Bara ogrodnictwo, sadownictwo
Monika Kowalska kierownik szkolenia praktycznego - Monika Kowalska biologia, warzywnictwo,
projektowanie wnętrz i otoczenia
domu
Agnieszka Bednarkiewicz Agnieszka Bednarkiewicz wychowanie fizyczne
Agnieszka Sobolak - Zima Agnieszka Sobolak - Zima chemia
Agnieszka Wojtas Agnieszka Wojtas matematyka
Andrzej Marszałek Andrzej Marszałek historia
Aneta Mitrut Aneta Mitrut przedmioty zawodowe
Barbara Rzepa Barbara Rzepa historia, wiedza o społeczeństwie
Barbara Urban Barbara Urban język polski
Dorota Czajkowska - Kluszczyk Agnieszka Czech matematyka
Elżbieta Marcisz Elżbieta Marcisz język polski
Elżbieta Sokołowska Elżbieta Sokołowska hotelarstwo, elementy
rachunkowości
Halina Hendzel Halina Hendzel przetwarzanie informacji
pracuje w bibliotece
Joanna Fara Joanna Fara wychowanie fizyczne
Klaudia Bora Klaudia Bora język niemiecki
Stanisław Radoń Stanisław Radoń informatyka
Łukasz Rydarowicz Łukasz Rydarowicz wychowanie fizyczne
Małgorzata Pięta Małgorzata Pięta obsługa konsumenta, mikrobiologia
żywienie, podstawy żywienie,
technologia żywienia
Marek Hendzel Marek Hendzel rachunkowość, informatyka
Monika Reczek Monika Reczek język angielski
Sabina Fiałkiewicz - Woźniak Sabina Fiałkiewicz - Woźniak przedmioty zawodowe
Teresa Kuchta Beata Ćwiąkała biologia
Teresa Kuchta Iwona Szczerba religia
Teresa Kuchta ks. Przemysław Zapór religia
Teresa Kuchta Teresa Kuchta pedagog szkolny
Teresa Kuchta Aleksandra Janiga pedagog szkolny
Tomasz Socha Małgorzata Szczepanik język angielski
Tomasz Wojtas Tomasz Wojtas wychowanie fizyczne
Teresa Kuchta W. Zagórski wiedza o zawodzie
Teresa Kuchta Pawł Wojtunik wiedza o zawodzie
Teresa Kuchta Tadeusz George edukacja dla bezpieczeństwa, wiedza o zawodzie
Teresa Kuchta Kazimierz Cetnarski zajęcia sportowe

Byli nauczyciele:

Imię i nazwisko Nauczyciel przedmiotów
Nina Labut język angielski
Paulina Jarecka biologia
V-ce dyrektor-Dariusz Pelc mechanizacja, przepisy ruchu drogowego, przysposobienie obronne
Agnieszka Mijaś język polski
Anna Stawarska język niemiecki
ks. Jacek Pasela religia
Andrzej Kuchta informatyka
Aleksandra Dacyl język polski
Ewa Grzebień kultura, muzyka, prowadziła chór
Ewelina Socha język angielski
Ewelina Dybaś język angielski
Elżbieta Źrebiec prawo, bankowość, ekonomia, zarządzanie firmą
Halina Czubik biologia
Iwona Fałat język niemiecki
Jan Janowiec biologia, plastyka, filmowanie
Janina Kantor fizyka
Józef Kielar mechanizacja
Joanna Myśliwiec język niemiecki
Katarzyna Palacz geografia
Krzysztof Kielar wychowanie fizyczne
Monika Kozek język polski
Mariusz Ropa informatyka
Marzena Sikora chemia
Marzena Węgrzyn technologia gastronomiczna
Ryszard Stawarski wychowanie fizyczne
Stanisław Mlicki przysposobienie obronne
Tomasz Cichoń informatyka, technika, turystyka
Aneta Skocz język polski, wiedza o społeczeństwie
Anna Walaszczyk matematyka
Geażyna Patelska rośliny ozdobne, sadownictwo
Michał Czarnecki wychowanie fizyczne, edukacja
dla bezpieczeństwa
Wiesława Kielar technologia gastronomiczna
ks. Andrzej Turoń religia
ks. Rafał Głowacki religia
ks. Jacek Pasela religia
Maria Mastej geografia
Ludomir Mastej biologia, sadownictwo
Magdalena Leśniak język angielski
Iwona Cetnarowicz-Rzońca język angielski
Dorota Czajkowska-Kluszczyk język niemiecki